V pátek 12. 4. čekala druháky a sextu přednáška na téma podnikání. Projekt MŮŽEŠ PODNIKAT nám přijeli představit dva úspěšní podnikatelé, pan Dalibor Dědek a pan Jiří Volenec.

Během této přednášky jsme se dozvěděli spoustu věcí ze světa podnikání a marketingu. Oba pánové k nám byli velice otevření a vyprávěli nám o svém životě a cestě k podnikání. Věřím, že hodně lidem otevřeli oči, protože jejich životy nebyly pouze procházkou růžovým sadem, ale především časem plným překážek, bezmoci, beznaděje a spontánních rozhodnutí. Jak nám bylo řečeno, celý život se poznáváme, proto nelze říci, co budeme chtít v životě dělat, jelikož nikdo neví, kam ho život zanese.

Celá přednáška byla interaktivní a postavená na komunikaci, což bylo velice zábavné. Ukázala nám, že všechno v životě má svou hodnotu, že trpělivost růže přináší a odnesli jsme si důležité ponaučení do života: Když uděláme devět věcí dobře, nikdo nás nepochválí, ale když uděláme desátou špatně, všichni nás zkritizují. Holt život je plný překážek a my jsme jen lidé.

Přednáška nám velice pěkně přiblížila svět podnikání.

Anna Marie Kněbortová, 2.C

Můžeš podnikat 2.C 6.A
Můžeš podnikat 2.C 6.A
Můžeš podnikat 2.C 6.A
Můžeš podnikat 2.C 6.A
Můžeš podnikat 2.C 6.A
Můžeš podnikat 2.C 6.A