Identifikační údaje a kontakty
 
Hledat  


Bakaláři web. aplikace


Předpověď počasí

Radar bouřky


Žákovské turnaje v sálové kopané – výsledkový servis

téma článku: Stalo_se/2017-2018
uveřejněno: 09.04.2018

Fotbalový výběr starších žáků z GyTu nenašel v okrskovém kole přemožitele a bez bodové ztráty postoupil do kola okresního, které se odehrálo v Lomnici nad Popelkou. Hlavními tahouny družstva byli jednoznačně agilní „playeři“ z kvarty: Hlavatý a Rozkovec.


Okrskové kolo – 15. 3. 2018, hala TJ Turnov

Střelci – branky:  Rozkovec – 5, Hájek – 5, Hlavatý – 4, Hvizd - 1

Přehled zápasů:
GyTu : Jenišovice        7 : 1

GyTu : Rovensko        3 : 0

GyTu : ZŠ 28. října        3 : 0

GyTu : ZŠ Skálova        2 : 1

Konečné pořadí:

1.    GyTu

2.    ZŠ Rovensko

3.    ZŠ Skálova

4.    ZŠ 28. října

5.     ZŠ Jenišovice

Do okresního kola postupují první dva z kola okrskového.

Okresní finále – 22. 3. 2018, sportovní hala ZŠ TGM Lomnice n. Pop.

Střelci – branky:  Hájek – 5, Hlavatý – 2, Rozkovec – 2

Přehled výsledků základní skupiny

Lomnice – Jilemnice Kom.        3:0

Vysoké – Semily I. O.        0:2

Studenec – Jablonec        2:1

GyTu – Lomnice            0:3

Semily Wald. – Rovensko        4:0

Jilemnice Kom. – Vysoké        0:0

Semily I. O. – GyTu        0:3

Studenec – Semily Wald.        2:0

Lomnice – Vysoké            3:1

Jablonec – Rovensko        0:2

Jilemnice Kom. – Semily I. O.    3:0

GyTu – Vysoké            1:0

Studenec – Rovensko        3:0

Lomnice – Semily I. O.        4:0

Jablonec – Semily Wald.        1:4

Jilemnice Kom. – GyTu        1:2

Zápasy o umístění

o 7. místo:    Semily I. O. – Jablonec        2:6

o 5. místo:    Jilemnice Kom – Rovensko    3:4 (na penalty)

semifinále:

Lomnice – Semily Wald.        2:3

Studenec – GyTu            2:1

o 3. místo:    Lomnice – GyTu            5:2

finále:        Studenec – Semily Wald.        3:0

Konečné pořadí:

1.    Studenec

2.    Semily Waldorfská

3.    Lomnice n. P.

4.    Gymnázium Turnov

5.    Rovensko

6.    Jilemnice Komenského

7.    Jablonec n. J.

8.    Semily Ivana Olbrachta

9.    Vysoké n. J.

Reprezentovali:

4. A: Jan Hlavatý, Vojtěch Rozkovec, Kryštof Hájek, Jonáš Mellan, Filip Dědek, Tomáš Hvizd

3. A: Šimon Kendík, Jonáš Duchoň

Děkujeme Nadačnímu fondu Gymnázia Turnov za finanční podporu, díky které se starší žáci mohli zúčastnit fotbalových turnajů.

Sd

 

Fotogalerie   


Archiv článků


© 2007 - 2018 Gymnázium Turnov webmaster[zavinac]gytu.cz