Identifikační údaje a kontakty
 
Hledat  


Bakaláři web. aplikace


Předpověď počasí

Radar bouřky


Divadelní setkání v Novém Strašecí

téma článku: Stalo_se/2017-2018
uveřejněno: 09.04.2018

Dne 7. dubna se  jako každoročně v Novém Strašecí ve středních Čechách konala krajská postupová přehlídka studentského a experimentujícího divadla. Za naši školu se do Nového Strašecí vypravil divadelní  soubor Rendez-vous se svojí autorskou inscenací Ostrov panenek. Hororový příběh se dotýká témat jako je vina, manipulace nebo svědomí.


Soubor prošel po loňské hře "Poslední vlak" celkovou obměnou a Ostrov panenek tak uvedl ve zbrusu novém složení.

Rendez-vous nakonec vybojovalo ve velké konkurenci doporučení na celostátní přehlídku studentského divadla – Mladá scéna, která se bude konat v červnu v Ústí nad Orlicí!

Rendez-vous: Eliška Chytková, Anna Hodíková, Nikola Domácí, Veronika Rubášová, Nicol Laurinová, Terezie Zahrádková, Vojtěch Franců

Děkujeme paní profesorce Lucii Kunstové za velkou podporu!

 

"Ostrov panenek
Druhé sobotní představení nás uchvátilo již na svém začátku ohromující temnou a tajemnou atmosférou gradující po celý emocionálně silný příběh zasazený do života muže s tragickým osudem. Muž jménem Julian se pokouší utéct před svou deprimující minulostí na ostrov plný zvláštních žen a nejlépe také bez dětí. Jenže co se stane, když najednou cestou na trh narazí na něco podivného? Obyčejná panenka mu může připomenout, co kdysi udělal, a zničit tak šance vést znovu normální a spokojený život.

Vynikající hororová atmosféra nás doprovázela od začátku až do konce, kde vyústila až v úplné rozčarování. V doprovodu skvělých hereckých výkonů se pro nás inscenace stala nezapomenutelným zážitkem.

Michal Merunka, Lukáš Jeníček"

zdroj: http://nostradivadlo.cz/category/setkani-ve-straseci/

 

Rendez-vous

Fotogalerie 


Archiv článků


© 2007 - 2018 Gymnázium Turnov webmaster[zavinac]gytu.cz